Grafik Tepsiler

Tepsiler ideal masa, Hutch veya yan masa aksesuarıdır; Bir renk dokunuşu ekler ve yüzeyleri dağınık tutarlar (Seema’nın tepsilerle organize etme bloguna bakın). Temiz, beyaz, lake görünümü sevmeme rağmen, daha parlak versiyonlar gözümü yakalayan versiyonlar. Tepsileri mevsimlerle değiştirebilmeyi çok isterim, ancak bütçem her zaman izin vermiyor, bu yüzden bu tasarımcı tepsilerini fiyatın bir kısmında yeniden yaratmak için kurnaz bir yol buldum! Mağazadan satın alınan favorilerden (ve onların önemli fiyat etiketlerimden) ve ardından kendin yap versiyonum izleyin.

Jonathan Adler harika bir desenli tepsiye sahiptir. Bu sarı olan yaz çığlık atıyor! Ama 60 dolardan, bu narenciye tonuna bağlı kalmaya hazırdım.

Crate & Barrel’in bu güzel dinamik Marimekko baskısı 62 $. Lamine kumaş kaplı kontrplaktan yapılmıştır. Veranda için ideal, değil mi?

İsveç mağazası Svenskt Tenn’den bu kitschy Josef Frank kumaş kaplı tepsiyi seviyorum. Kanada dolarlarında, 90 doların biraz üzerinde olacak, International Pre-Nakliye! Bu fiyata, üzerinde su halkaları almak yerine bir duvara asmayı tercih ederim.

Bu retro şekil ve elma baskısı çok güzel. Mutfağınızın backsplash’a yaslanmak harika görünmüyor mu? Bu melamin tepsisi Alman Online Store Design3000 aracılığıyla yaklaşık 30 $, artı nakliye – bir savurganlık değil, ancak daha ucuz bu görünümü nasıl elde edeceğinizi gösterebilirim!

Tasarımınızı biraz kumaş ve fırın tepsisi ile eşleştirmek için nasıl özelleştirilmiş bir görünüm elde edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. İşte benim grafik siyah beyaz versiyonum:

Araçlar ve malzemeler minimal ve ucuzdu:

Dolar Mağaza Fırın tepsisi

Kumaş

Kumaş makası

Sprey yapıştırıcısı

Sıcak tutkal

Bu tepsiyi bir flaşta (ve diğer kumaş kaplı masa aksesuarları) yapmamı görmek için çevrimiçi videoyu izleyin.

Fotoğraf kredileri: 1. Carnaby Hollywood Tepsi, Jonathan Adler2. Marimekko Pieni Unikko Kırmızı Tepsisi, Crate & Barrel3. Dikdörtgen Aralia Tepsi, Svenskt Tenn4. Margareta Tepsi, Design30005. Jason Stickley

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *