Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Bu Houseboat deniz tarzını yeni zirvelere taşıyor!

Bu Houseboat deniz tarzını yeni zirvelere taşıyor!

62 metrelik bir balıkçılık trolü, Ontario Gölü’nde bir ailenin denizcilik sosyal merkezi haline gelir. Su kaynaklı bir tarzda, Toronto’nun para bölgesindeki güneşi izlerken kokteyllerin tadını çıkarmak için sahipleri Cathy Angelopoulos, kocası Louis ve oğlu Stavros için mükemmel bir yer. İkinci nesil tekne yapımcısı Mark Bruckmann, lisansüstü tasarımcı Valerie Farrell ve tasarımcı Andrew Ward’ın 1970’lerin evini şehrin kıyısındaki muhteşem bir gösteriye dönüştürdüğünü görün.

Bir zamanlar, tekneyi yatan palmiye ağacından sonra Palm Beach’i olarak adlandırdı, Katerina’nın onuruna Katerina olarak yeniden adlandırıldı. İçeride, 1.135 metrekarelik alan yeni tik dolap, değirmen işçiliği, yerleşik oturma alanları, uyku alanları, tam uzunlukta perdeler ve yeni bambu zeminler ile yenilendi.

Pürüzsüz paslanmaz çelik korkuluklar, merdiven ve kafesli deniz fikstürü heykelsi bir güzelliğe sahiptir.

Deniz sınıfı deri ile kaplı bir kesit, sulu bir palette yastıklarla vurgulanır. Katlanır şezlonglar ve kilitlenebilir tekerlekler üzerinde bir sehpa hızla yeniden konumlandırılır.

Stamoid deniz perdeleri güneşi engellerken, bir deniz halısı sıcaklık ve ayak altında çekiş sunar.

Tekne hareket halindeyken yer alan şeyleri tutmak için sığ bir dudakla bir Sezarstone masası geliştirildi. Yumuşak Sunbrella perdeleri zarif bir not ekler ve kabinde tüm zor yüzeyleri ısıtır.

Bir gemi kaptanının şapkasıyla tepesinde bir yığın sehpa kitabı akıllı bir detaydır.

Sezarstone yemek masası, uyumlu bir görünüm üreterek tezgahla eşleşir. Seax sandalyeleri Amerika Kupası’nın yelkenli teknelerinden etkileniyor.

İşte tekne tam mutfağında sahibi Cathy.

Tek koltuklu bir musluk, paslanmaz çelik lavabo ve deniz tarzı gömme çekimler mutfak alanında deniz karakterleri kazandırır.

Tik duvarlar ve değirmen çalışması etkili banyoda pürüzsüz bir zarf yazıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *