Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Yeni Loxone Cam ‘Touch Pure’ akıllı ev aydınlatmasını zarif hale getirir

Yeni Loxone Cam ‘Touch Pure’ akıllı ev aydınlatmasını zarif hale getirir

Loxone, yeni dokunuş saf cam akıllı anahtarlarının şık tasarımını karmaşık olmayan aydınlatma kontrolü ile birleştirdiğini söylüyor …

Loxone’un yeni ‘Touch Pure’ lüks dokunmatik anahtarıyla evinize zarif aydınlatma ekleyin. Cam zanaatkârlar tarafından yaratılan ve hazırlanmış olan bu sansasyonel akıllı anahtar, iç tasarım sofistike’yi çığır açan teknoloji ile birleştirerek, evinizin aydınlatması, panjurları, müziği ve çok daha fazlasının karmaşık olmayan kontrolünü sağlıyor-hepsi stilden ödün vermeden!

Loxone Touch Pure, standart ışık anahtarına ideal alternatif sağlar ve üst düzey iç mekanlar için şık, sofistike bir tasarım oluşturur. Yüzeyi, uzman üreticiler tarafından sertleştirilmiş camdan yapılmıştır, göründüğü kadar iyi hissettiren ve parmak izi lekelerine karşı bağışık olan ipek cam kaplama için seramik olarak basılmıştır.

Herhangi bir modern iç mekanla zahmetsizce entegre etmek için tasarlanan Touch Pure, evdeki veya her odadaki tüm ışıkları kapatmak, ışıkları kısmak veya ruhunu ruh halinize uyacak şekilde değiştirmek için güzel, tek dokunuşlu bir seçenek kullanır. Dokunma, anında aydınlatma ortamını sunmak için herhangi bir duvar, masa veya yüzeye yerleştirilebilir.

Loxone’un MD’si Philipp Schuster şunları söyledi: “Akıllı ev aydınlatmasının evinizin tasarımını ve ortamını geliştirmekle ilgili olması gerektiğine inanıyoruz. Tasarımcılarımız, en yüksek kalite standartlarını karşılarken üst düzey, sofistike bir his yaratan özel bir cam yüzey kaplaması yarattılar. ”

Loxone Touch Pure şimdi yaklaşık 115 £ karşılığında mevcut.

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1
Loxone Saf Ağaca Dokunur.
Henüz derecelendirme yok
£ 156.02
Amazon’da Satın Alın

2
Echo Dot (3. Gen) – Alexa ile Akıllı Hoparlör – Kömür Kumaşı
512.059 yorum
£ 39.99
Amazon’da Satın Alın

Loxone.com: Loxone İngiltere vaka çalışması

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *