Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized Bu teknenin içi şaşırtıcı derecede şık!

Bu teknenin içi şaşırtıcı derecede şık!

Hiçbir şey, özellikle iç mekanlar etkilemek için geliştirildiğinde, bir teknede tatil yapmak gibi üst düzey bir şey ifade etmiyor. Miami Beach, Florida’da yer alan 106 ′ leopar, gördüğümüz en moda olanlardan biri. Maliyetler gecelik 11.000 $ ‘dan başlayan maliyetlerle, her biri ensuite tesisleri ve en son teknolojiye sahip dört kabinde dokuz konuk kadar sığabilir. Aynı şekilde bir kaptan (şükür!), Bir hostes ve bir şef de dahil olmak üzere tam bir takım içerir. Ancak bu çekici kaçamak için ceplerinizin derinliklerine inmeden önce, modaya uygun alana iç bir bakış.

Pürüzsüz ve çağdaş bir cephe lüks bir görünüm sağlar.

Kesinlikle bu platform güvertesinde bir havuz olarak iki katına çıkan biraz bronzlaşma oturumuna girerdik (Daybed, altındaki suyu açığa çıkarmak için ortadan kaldırılabilir).

Hiçbir şey, benzer iki büyük şemsiye ile eşleştirilmiş büyük bir şezlong gibi rahatlamayı yüce okuma noktası haline getiriyor.

Bir yemek masası bir zorunluluktur – tam olarak herkesin görüşünüz olarak okyanusla birlikte açık havada yemeklerden başka nasıl memnun olursunuz? Beyaz masa üstü aksesuarlarının yanı sıra siyah ve atma yastıkları, boyunca keşfedilen şık estetiği devam ettirin.

Grafik atma yastıklarıyla vurgulanan büyük beyaz kanepeler, kapalı bir yemek alanına ek olarak rahat bir salon alanı üretir.

Kapalı-dış mekan tasarımı, güneşin iç kısmına yayılmasına izin verirken, güvertede dışarıda eğlenceli hale getirir.

Çubuk bir medya standı olarak ikiye katlanır ve her metrekarenin çoğunu yapmasına yardımcı olur.

Master Suite sakin ve tamamen beyaz bir kombinasyon (kabin geri kalanı gibi) ile huzurlu. Neon ışıkları yatağa yüzen bir kalite sağlar.

Pot ışığı bol miktarda konuk kabinleri havadar hissettiriyor.

İkiz kabin, ilave gizlilik için Pullman rıhtımlarını içerir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *