Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized En İyi Yatırımlar: Elite Tasarımcı Önerileri

En İyi Yatırımlar: Elite Tasarımcı Önerileri

James Davie, Julie Charbonneau ve Powell & Bonnell’den Fenwick Bonnell de dahil olmak üzere en iyi Kanadalı tasarımcılar, büyük etki için yatırım yapmaya değer göz alıcı dekorasyon fikirlerini paylaşıyor. Şık oturma odası mobilyalarından dramatik duvar tedavilerine, şık donanıma kadar, bu unsurlar zamanın testine dayanacaktır. Ayrıca, çok daha fazla wow faktörü tasarım yatırımları ortaya koydukları için videomuzu H & H’den Lynda Reeves ve Beth Hitchcock ile izleyin.

Bir tasarımcının bir evin evrimine rehberlik ettiği gibi, Scotia Varlık Yönetimi, karmaşık finansal ihtiyaçları olan bireylerin varlıklarını büyümelerine, yönetmesine ve korumalarına yardımcı olmak için zenginleştirilmiş düşünme® sağlar. Yenilikçi ekip tabanlı yöntemimizin aileniz, şirketiniz ve geleceğiniz için nasıl çalışabileceğini öğrenmek için scotiawealthmanagement.com’a göz atın.

“Çerçevesiz bir cam duş fiyatının yaklaşık 10 katına mal olan çerçeveli bir duş kabuğunda cilalı nikel veya antika pirinç, bir banyoya ışıltı ekler. Bir mücevher kutusu gibi ”diyor Toronto merkezli tasarımcı James Davie. “Tek tabakalı mermer zeminler de ayak altında en göz alıcı duygulardan birini sunuyor.” James’in banyosunda, Breccia Capraia mermerinde mor damar, yerde bir hareket hissi yaratırken, bordo el camlı karolar perçinlenmiş bağımsız bir küvet için karamsar bir zemin sunuyor.

Fotoğrafçı: Angus Fergusson

Kaynak: House & Home Ocak 2015

Tasarımcı: James M. Davie Design Inc.

“Yatak odamdaki komodinler birkaç parçadan yapılmış. Bir düğün sabahı Harlem, N.Y.’deki bir kurtarma dükkanında bulunan bronz mimari ızgaralarla başladım. Onları düğüne getirdim, sonra Manhattan’ın her yerine koyduktan sonra onları Toronto’ya geri çektim ”diyor James Davie. Metal ızgaraların yıpranmış görünümü, ana yatak odasının zengin ve saran paletiyle iyi eşleşir. Onun ipucunu alın ve antikalar ve kendi türünün tek örneği mobilyalarınızı oluşturmak için nesneler bulun.

Fotoğrafçı: Angus Fergusson

Kaynak: House & Home Ocak 2015

Tasarımcı: James M. Davie Design Inc.

James Davie, “Paranızı gösterdiği yerde, her gün dokunduğunuz şeyler için harcayın” diyor. “Örneğin, E.R. Butler veya Hamilton Sinkler’den donanımla kapıları yükseltmenizi öneririm.” James’in konuk tuvaleti, derin, alçı taç pervazları, geometrik zemin kiremitleri, uzun boylu bir bordo kapı ve mafsallı armatürlerle detaylara olan bu dikkati göstermektedir. “Her yüzeye ekstra süslemelerle davranın” diye ekliyor.

Fotoğrafçı: Alex Lukey

Kaynak: House & Home Mart 2015

Tasarımcı: James M. Davie Design Inc.

Powell & Bonnell’den Fenwick Bonnell “Üst düzey heykeller ve antika bir uzaya ruh katmanlıyor” diyor. “Bu müşterinin oturma odasında şöminede Jeff Goodman cam parçaları koleksiyonunu sergiledik.” Esas olarak nötr bir palet sanatı pop yapar.

Fotoğrafçı: Margaret Mulligan

Tasarımcı: Powell & Bonnell

Powell & Bonnell’den Fenwick Bonnell, “Oldukça düğümlü olan bu ofisteki katı ahşap rustik paneller, TAR’da kaplanmış gibi görünmesini sağlayan bir leke içinde yenilendi” diyor. “Yeni siyah mermer şömine çevresini kuşatan değirmen işleri daha sonra çıkarıldı ve vermilion lake ekran raflarıyla değiştirildi. Halı renk şemasını birleştirir ve ruh halini kaldırır. ” Türlü bir katı prens masası, göz alıcı bir dokunuş katıyor.

Fotoğrafçı: Margaret Mulligan

Tasarımcı: Powell & Bonnell

Julie Charbonneau Design’dan Julie Charbonneau, “Bir proje için satın aldığımız en göz alıcı ürünlerden bazıları, bir fuayenin tonunu ve elle boyanmış ipek duvar kağıdını ayarlamak için bir çift özelleştirilmiş Hervé van der Straeten konsolları içeriyor” diyor. “HıristiyanLiaigre sandalyeler de her zaman tavsiye ettiğim parçalardır. Bunlar, odayı başka bir sofistike seviyeye taşıyan ifade parçaları. ”

Önemli değirmen işleri Julie Charbonneau’nun bu yemek odasını bir tarih hissi veriyor. Julie, “Özel değirmen işleri, egzotik ahşap türleri, levha taşı ve Kreon’un kare gömme ışıkları bir odayı yükseltiyor” diyor. “Sanat da bir alanı dönüştürüyor. Umarım bir gün projelerimden biri sanatçı Anish Kapoor’dan bir ayna içerebilir. ”

Tasarımcı: Julie Charbonneau

H&H Genel Yayın Yönetmeni Beth Hitchcock mutfağını yenilediğinde, bu elle boyanmış Walker Zanger Tiles’i kullanarak tartıştı. “Dekoratif karoların odak duvarı önemli bir taahhüttür – inan bana, biliyorum” diyor. “Ama insanların evim hakkında birçok şey hatırladığı tek şey.”

Fotoğrafçı: Michael Graydon

Kaynak: House & Home Şubat 2012

Tasarımcı: Stacy Begg

H & H’nin Lynda Reeves, “Tuvaletim için Victoria + Albert tarafından iOS volkanik kireçtaşı küvetini seçtim çünkü boyut ve oval şekli boşlukla mükemmel bir şekilde ölçekliydi” diyor. “Küveti pencerenin altında ortalayabilir ve hala sanat için yer bırakabilirdim. Ayrıca bulabildiğim en az parlak yüzeye sahipti. Bir tuvalette görme çizgileri kritiktir ve şimdi yatak odamızdan küvete kadar uzun manzara harika! ”

Fotoğrafçı: Alex Lukey

Kaynak: House & Home Nisan 2017

Tasarımcı: Lynda Reeves

Lynda Reeves, “Tuvalet makyajımız için havadar ve yakışıklı bir şey istedim” diyor. “Lavaboların etrafında dolaşan ve diş macunu gibi günlük şeyler için hayati önem taşıyan sığ çekmeceler de dahil olmak üzere kendi tasarımıma tabanım vardı.” Diğer süslemeleri de düşünün. “Bu iki Aerin Lauder aplikleri, makyaj duvarına inanılmaz bir siyah ve altın vuruşu verirken, bronz bir kaplamadaki restorasyon donanımı aynaları mat-Brass Kohler muslukları ile iyi bir köprü.”

Evinizi hazırlamaya vereceğiniz özenle mirasını planlayın. Scotia Wealth Management’ın ekibi, geleceğinizi gereksiz fedakarlıklar olmadan güvence altına almak amacıyla özelleştirilmiş bir servet tekniği geliştirmenize yardımcı olabilir. En zenginleştirilmiş Thinking® hakkında bilgi edinmek ve istediğiniz muhteşem tasarım için planlamak için Scotiawealthmanagement.com’a göz atın.

Fotoğrafçı: Alex Lukey

Kaynak: House & Home Nisan 2017

Tasarımcı: Lynda Reeves

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *