Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü Uncategorized YENİ YALE CONEXIS L1 Akıllı Kapı Kilidi

YENİ YALE CONEXIS L1 Akıllı Kapı Kilidi

Yale’den yeni Conexis L1 Akıllı Kilidi sizi kapınızın kontrolüne koyar ve Bluetooth Düşük Enerji ile akıllı telefonunuzdan evinizi yapılandırmanıza, kontrol etmenize ve kilidini açmanıza izin verir Uygulama.

Son derece huzur için, aileye ve arkadaşlara mobil anahtarlar oluşturabilir ve gönderebilir ve kimin akıllı telefonunuzu kullanarak gelip gittiğini takip edebilirsiniz. Yeni Twist ve Go işlevselliği sayesinde, tercihinize bağlı olarak ön kapınızın kilidini açmak için telefonunuzu 90 derece bükün ve önemli etiket, önemli kart veya telefon etiketi seçimine sahip olabilirsiniz.
Ve elektrik enerjisi düşerse endişelenmeyin! Akıllı kilit dört AA pil ile güçlendirilir ve piller düşmeye başladığında akıllı telefonunuza uyarı bir bildirim gönderir. Hatta harici tarafında, düz bir pil durumunda kilidi güçlendirmek için kullanılabilen bir yedek pil bağlantı bağlantı noktası bile vardır.

Güvenli ve güvenli hissetmek, herhangi bir ev sahibi için bir ihtiyaçtır. Bir kurcalama alarmına ek olarak, akıllı kapı kilidi PAS24 güvenlik standardını karşılamaktadır. Kurulumu kolay olan kilit, piyasadaki çok noktalı çok noktalı kilitlerle uyumludur ve sadece tek bir tornavida ve bant ölçeği gerektirir.
Bir Yale kablosuz modülü ile bağlantılı olduğunda, kullanıcılar Conexis L1’i Yale Akıllı Ev Alarmı veya Smart CCTV aralığı da dahil olmak üzere diğer Yale Akıllı Ürünlere bağlayabilir ve bu da ücretsiz Yale uygulamasıyla kontrol edilebilir. Alternatif olarak, kilit, uygun modül takıldığında önde gelen akıllı ev sistemlerine de bağlanacaktır.

Satış

1.400 yorum

Yale SD-L1000-CH CONEXIS L1 Akıllı Kapı, Uygulama Kontrolü, Anahtar/Telefon Etiketleri, Uzaktan Kilit/Kilit Açma, Chrome Finish

Anahtarsız – size bir anahtara ihtiyaç duymadan evinizi güvence altına alma özgürlüğü verir.
Sıkışması basit – çok sayıda PVC ve kompozit kapı için uygun, sadece bir tornavida gerekir.
BSI Onaylandı – Dünya İlk BSI onaylı akıllı kilidi.

£ 164.25

Amazon’a Git

www.yale.co.uk/smart-living: Amazon’dan edinilebilir

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Reklamcılığı API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Görüntüler hakkında son güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *