Melbourne Kırmızı Tuğla Charm

Artık Toronto’da hava soğuduğuna göre, düşüncelerim Merkür’ün yükseldiği yerlere güveniyor. Bu hafta, Avustralya’nın Melbourne banliyölerine indiler, burada bu güzel, fiyat-upon-tuğla arazisi satışa sunuldu. Hızlı davrandıysanız, büyük olasılıkla oradaki yaz aylarında memnun etmek için tam zamanında kapanabilirsiniz. İçine bir göz atalım.

Çoğu gösterge bunun büyük bir mülk olduğuna işaret etmektedir. Redcourt olarak anlaşılan, 1888’de bir cam ve ahşap tüccar tarafından geliştirildi. Hala büyük, tarihi bir görünüm ve yedi yatak odası ve sekiz banyo var. Ancak, ön tarafta Leapfrog oynayan gençlerin heykeli, bu evin bazı uyarıcı ve çocuk dostu eğlencesini koruduğuna inanıyor.

Gerçekten de, iç mekanlara en iyi eklektik olarak adlandırılabilir. (Dikkat çeken isimler, odalar arasında bir akış olması gerektiği konseptini görmezden gelen üç ayrı tasarımcı.) Yine de, stilin çoğu gerçekten işe yarıyor. Bu tek renkli yaşam alanı mülayim olabilir, ancak bir yapı zenginliği onu ilginç kılar.

Yemek alanı, oyulmuş sandalyeler ve yaldızlı bir ayna ile geleneksel bir bükülmüş biraz daha fazla var, ancak kömür süpürme panosunun ve aşırı boyalı yakut halının çağdaş etkisini seviyorum. Konut veya ticari mülkün kırmızı bir şarap mahzeni, “et ve peynir odası” ve organik bir sebze bahçesi içermesi koşuluyla, burada servis edilen her şeyin de şaşırtıcı olduğuna bahse girerim.

Avustralya yıldız şefi Shannon Bennett, sessiz, temiz çizgili mutfağı geliştirdi; Açıkçası, Miele cihazları 1888’den kalma değil. Pencereler, ayrı bir konuk dairesine dönüştürülen komşu eğitmen evine bakıyor. Konut veya ticari mülkün kendisi uykulu görünümlü Armade kasabasındadır, bu yüzden çok sayıda ziyaretçiniz olmayabilir, ancak yine Melbourne Şehri sadece 30 dakika uzaklıktadır.

Yedi yatak odasından biri hala orijinal kalıpları varmış gibi görünüyor, ancak çocuk kitaplarından resimlerle süslenmiş. Gösterilen tüm karakterleri kabul edemeyebilirim (veya hatırlayamayabilirim), ancak hala burada uyumayı düşünmem. Dışarıda, gençlerin keşfetmesi için bir kroket çim, tenis kortunun yanı sıra “gizli yürüyüşler” var.

Bu Edwardian cazibesi sizi dünyanın diğer tarafına çeker mi?

Çok daha fantastik çocuk odaları için Katie Hayden’ın blogunu inceleyin.

Fotoğraf Kredileri: 1–5: Ken Jacobs Orijinal Estate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *