Maine’de mini mırıldandı

Tatilden döndüm ve tamamen ilham aldım! Benim diğer yarısı Sara ve son dakika en sevdiğimiz otel, Kennebunkport, Maine koloni bir mini-stay için Maine’ye geri dönmeye karar verdim. Tam burada acımasızca güzel, otantik tarzını yakalayan birkaç anlık görüntülerim var.

İşte Atlantik’in kenarına tünemiş eski sahil büyücüsü. Bu kaya duvarı tuzlu su havuzunu destekliyor.

Bu havuzun yanı sıra mükemmel yaz gökyüzü de bir manzaradır. Kırmızı ve beyaz çizgili şemsiyeler, hepsi açıldığında çok moda görünüyor. Ön plandaki tente, otelin otantik eski okul sulama deliği olan Marine Space Lounge’a (aşağıda) girişin üzerindedir. Piyanoda uğraşan bir adam bile var!

İşte bu kapalı sundurmada son kez yıldönümü yemeğini yediğimiz yemek alanının bir manzarası. Hızlı bir fırtına vardı ve mum ışığında yerken etrafımızda yağmur yağdı.

Mekanlar, eski moda çiçek baskılarında duvar kağıdı ve mükemmel beyaz perdelerle okyanus üzerinde manzaraya sahiptir. Mobilya da orijinaldir ve yataklar saf beyaz kaplamalarla yapılır.

Kapalı verandaları satan tüm eski, boyalı hasır mobilyaları seviyorum. Bu ön girişin yanında. Gevrek beyaz ve derin, zengin çevre dostu-ahhhh… duvardaki fener gibi!

Aynı şekilde biraz antika yapma imkanım vardı! Daha fazlası gelecek. Antiques USA bir hazine oldu!

İşte birkaç bulgularımızla dolu arabalarımızın ve kamyonumuzun arkası. Bu atışta gülmek zorunda kaldım – kanat sandalye bacakları bir hindi doldurulmuş gibi görünüyor! Oh, bunun Sara’nın plaj şapkası olduğuna inanıyorum.

Antika hazinelerimizi avladıktan sonra bu büyüleyici fırında öğle yemeği için durduk. Port Bakery’nin yanı sıra Kennebunk’taki Café de mükemmel yemeklerin yanı sıra mükemmel bir stile sahipti. Hatta her zaman favori blogcularımdan biri olan Katy Elliott’tan duyduğum ünlü whoopie turtaları bile vardı. Elbette bir tane denemek zorunda kaldım.

İşte Whoopie Pie. Havuz kenarında salon için ihtiyacım olan tüm enerji sağladı sadece bilet oldu.

Tamam, bir son dakika daha bir yolculuk daha iyi olduğuna inanıyorum…

Geçen yaz blog yayınımdaki Maine’ye ilk yolculuğum hakkında bilgi edinin.

Fotoğraf kredileri: 1-10. Michael Penney

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *