Ubiquiti unifi

ile kaliteli ev wi-fi ağları, birçoğumuz ev kablosuz web erişimimizi sağlamak için ISS’den yönlendiriciye bağımlı. Bununla birlikte, daha büyük evleri, daha kalın duvarları, birkaç kişiye veya misafir ağı gereksinimlerine sahip diğerleri için bu sıklıkla yeterli değildir. Buna ek olarak, çoğu yönlendirici evlerimizde, mülkün geri kalanına WiFi koruması sağlamak için ideal olmaktan uzak bir yerde olabilecek ana sokete takılmıştır.

Wi-Fi ağı ve Ubiquiti UniFi çeşidi sadece bilet gibi görünüyor. Sunulan tasarımlar arasında 802.11a/b/g/n, AC desteği, ayrıca 2.4GHz yanı sıra 5GHz bantlarının yanı sıra uzun süreli çeşitli üniteler, PoE, tavan ve duvar kurulum seçenekleri ve dış dereceli birimler de dahil olmak üzere özellikler de bulunmaktadır.

Özellikler, işletme sınıfı UNIFI iken, yaklaşık 55,00 £ ‘dan başlayan puanlara son derece yetenekli temel kazanç erişimi ve en son tüm şarkı söyleyen tüm dans 802.11ac Wap yaklaşık 240 £ tepesinde.

Donanımın bu yeni 802.11ac sürümü (Gigabit Wi-Fi) bu yılın başlarında duyuruldu ve mevcut 802.11n protokolünün veri aktarım hızlarının üç katından fazlasını sağlayabilir ve geliştirilmiş ağ sağlamlığı, güvenilirlik ve RF HD Video gibi zorlu uygulamalar için bant genişliği kullanım etkinliği. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki web semineri videosuna göz atın.

Ubiquiti’nin yeni UNIFI 3.0 yazılım uygulaması, mobil bireylerin herhangi bir yerde dolaşmasına ve en yakın AP’ye geçtikçe bağlantılarını sorunsuz bir şekilde korumasına olanak tanıyan benzersiz ve ustaca “sıfır elden geçme dolaşımı” inovasyonu sunuyor. Mevcut dolaşım çözümleri, müşteri gadget’ıyla yerleşime ihtiyaç duyduğunda ve gecikme ve/veya birlikte çalışabilirlik sorunlarına neden olabilirken, Ubiquiti’nin sıfır teslim dolaşımı, birkaç AP’nin tek bir AP olarak görünmesini sağlar, bu nedenle her türlü müşteri ile çalışabilir ve ihtiyaç duyabilir. İstemci cihazından etkileşim yok.

UNIFI 3.0, kapsamlı bir hotspot yönetimi ve esnek bir şekilde dağıtılmış bir yazılım uygulama denetleyicisi sunan önceki UNIFI sürümlerinde gelişir. Denetleyici şirket içi, kişisel bir bulutta veya genel bulutta çalışabilir. UNIFI 3.0 yazılım uygulamasının yeni özellikleri şunları içerir:

Tek bir denetleyicinin dağıtılmış dağıtımları işlemesini sağlayan çok bölgeli yönetim özellikleri ve işlenmiş servis sağlayıcılar için çok kiracılık

Büyük bireysel popülasyonları yönetmek ve daha hızlı sorun giderme için kullanılabilecek ayrıntılı analizler

Büyük dağıtımların çok yönlü yapılandırması için WLAN grupları

AP’lerin kablolu bir uplink’e ihtiyaç duymadığından emin olmak için kablosuz bir araya getirme yetenekleri

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1
Ubiquiti UAP-AC-HD UNIFI MIMO WIFI POE ile Point’e Erişim Kazandı
144 Yorum
£ 249.84
Amazon’dan Satın Al

2
Ubiquiti UniFi HD Duvardaki 802.11ac Wave 2 Wi-Fi Point 4 Port Ethernet Switch, UAP-IW-HD
70 yorum
£ 146.93
Amazon’dan Satın Al

3Netgear Kablosuz Kazanma Noktaya Erişim (Wax214) | WiFi 6 Çift bantlı AX1800 Hız | 1 x 1G Ethernet Poe bağlantı noktası | …
342 yorum
£ 93.50
Amazon’dan Satın Al

Ubnt.com/unifi: Amazon’dan sunuldu

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini her gün doğrudan gelen kutunuza e -posta yoluyla sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *