Evde Yapabileceğiniz 7 Tamamen Doğal Temizlik Ürünü household HP 288 sunucusunu 4U Rackmount Kılıfına sıkıyor!

HP 288 sunucusunu 4U Rackmount Kılıfına sıkıyor!

Bu iş büyük veri merkezlerine yönelik olsa da, birçok otomatik ev ziyaretçisi, ev otomasyon sistemlerinin tüm unsurlarını kontrol eden bir dizi Rackmount sunucusu vardır (bazı resimleri burada görüntüleyin).

Endişelenmek için çok azının kullandığı koşu maliyetleri, son enerji gider artışlarıyla artık çok daha dikkate değer. Yani bu HP iş moonshot düşük enerjili kol SOC sunucuları da evde gelecek üzerinde bir etkiye sahip olabilir. Atlamadan sonra videoları ve PR’yi inceleyin.

“HP’nin Job MoonShot olarak adlandırılan yeni programı, sayısız sunucu arasında depolama, ağ oluşturma, yönetim, güç ve soğutma dahil olmak üzere kaynakların paylaşılmasını sağlamak için HP birleşmiş tesis inovasyonu ile birleşiyor. Yöntemi, gelişmekte olan web, bulut ve büyük ölçekli ortamlar için düşük enerjili bilgi işlemin geleceğine açar.

Project MoonShot, düşük enerjili sunucu teknolojisinin ilerlemesini artıracak şekilde tasarlanırken, pazar ortaklığını bulut hizmetleri gibi “hiper ölçekli” bilgi işlem ortamlarında yeni bir çığır açacak ve isteğe bağlı bilgi işlem.

Bu çabalar sayesinde, veri merkezi verimliliğinin, iş yükleri ve uygulamalar için yeni yüksekliklere ulaşması ve yüzde 94 daha az enerji tüketmesi bekleniyor ve genel maliyetleri geleneksel sunucuya kıyasla yüzde 63’e düşürüyor. (Web hizmetleri, sosyal ağ ve basit malzeme sevkiyat uygulamaları sağlayan sayısız sunucuya sahip iş için, Job MoonShot, enerji elde ederken, daha önce mümkün olmayan maliyet tasarrufu sağlayarak gelişmiş sadelik sağlamak için tasarlanmıştır.

Project MoonShot, HP’nin, dünyanın en etkili veri merkezi olan HP Ecopod’a ek olarak, müşterilerin veri merkezi kapasitelerini iki katına çıkarmasına veya üçe katlamasına olanak tanıyan HP veri merkezi Wise Grid gibi önde gelen düşük enerjili yeniliklerle kazanılan deneyime dayanmaktadır. . Job MoonShot tesisleri, Intel ve AMD’den geleneksel X86 işlemcileri ve 61 çeyrek için en iyi sunucu seçeneği olan endüstri lideri HP ProLiant sunucu markasının bir uzantısıdır.

www.hp.com/go/moonshotinfrastructure: Düğüm Sıfır Galerimiz

Daha fazla istemek? – Twitter’da bizimle, Facebook’ta bizim gibi uymalısınız veya RSS feed’imize kaydolmalısınız. Hatta bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *