Powerline Audio

Bu haberi, mevcut şebeke evlerine ses dağıtan ilginç bir ürün hakkında aldık.

Çok odalı ses için en kolay ve birçok bütçe dostu hizmet. Duvarların delinmesi yok, kablo spagetti yok, karmaşık kablosuz ağ ayarı yok. Her odadaki hi-fi veya aktif hoparlörlerinize bir Powerline ses cihazını bağlayın, bir duvar soketine takın, kanalı ayarlamak için bir düğmeye basın… ve müzik dolu bir eviniz var.

4Yourears.com’dan Graham Cross, “Powerline Audio Avrupa için yeni, pek çok insan bunu duymayacak. Yeni kablolamanın maliyeti veya rahatsızlığı nedeniyle çok odalı ses çıkarmış olanlar için hizmet şimdi burada. Hizmet zaten birçok evde varken neden yeni kablolu televizyonlar veya ağlar yükleyin – normal elektrik güç kaynağı! ”

Powerline Audio ayrıca dahili bir internet radyo işlevine sahiptir, böylece sadece bir bilgisayarın hoparlörlerinden değil, hi-fi’nizde internet radyosunu dinleyebilirsiniz.

Powerline Audio hem İngiltere hem de Euro fiş versiyonlarında mevcuttur. Tek bir Powerline ses cihazının maliyeti 88,99 £ (129,00 €) dahil. KDV. Çok daha fazla ayrıntı için iletişime geçin:-

Www.4yourears.com
Veya Telefon 0871 222 0360 (İngiltere)
00 386 2 537 1127 (Avrupa) ”

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *