Basit Tatil Dekorasyonu

Tatil dekorasyonu söz konusu olduğunda, daha az almaya eğilimliyim daha fazla tutum. Beni yanlış anlamayın, sezonu ve tatilleri seviyorum ama hepimizin yıl boyunca evlerimizi mükemmelleştirmek için çok fazla zaman harcadığımızı düşünüyorum, bu yüzden orijinal tasarım niyetinin hala parlaması önemlidir. Birçok mum ışığı, doğal dallar ve dallar, twinkly ışıkları ve kükreyen ateşim en sevdiğim tatil eklemelerim.

Burada benim için bir akor vurduğum birkaç fikir:

Paslı boyalı bir arabaya yerleştirilmiş küçük bir sahte beyaz ağaç, sanatsal, tamamen beyaz bir alana mükemmel bir katkıdır. Süslere gerek yok!

Snowberries ile dolu ve çam kozalaklarıyla çevrili beyaz bir taş sürahi sürahisi, eşleştirilmiş beyaz yemek odasında güzel bir merkezlik yapar.

Tasarımcı Jill Kantelberg’in ülke evindeki yatak odasındaki çarpıcı taş şöminenin bu çekimi şimdiye kadarki en çok satan tatil kapaklarımızdan biriydi. O kadar çarpıcı bir oda ki, tek ihtiyacı olan kükreyen bir ateş, şömine kaplayan yemyeşil yeşillikler ve şemsiye kanat sandalyelerinde sıcak kırmızı renkten oynayan kırmızı bir atış.

Dürüst olacağım, büyük bir e-kart hayranı değilim (çok unutulabilirler). Posta kutumdan muhteşem bir Noel kartı açmak için çok daha heyecanlıyım ve boyalı bir bülten tahtası onları göstermenin kolay bir yolu. Bir aile evi için bu fikri seviyorum. Kristal top, gümüş şamdan ve üç boyutlu bir yıldız gibi ışıltılı aksesuarlarla eşleştirilmiş, basit ama güzel bir tatil vinyeti yaratır.

Sahte gümüş dolar şubeleriyle dolu küçük bir altın fincan mükemmel bir masa ayar aksanı yapar. Bazen ihtiyacınız olan tek şey biraz ışıltılı altın. Küçük ve narin uzun bir yol kat ediyor.

Spektrumun karşı ucunda, modern bir evde görülen bu büyük tatil merkezi var. Organik her zaman nötr bir alana gitmenin yoludur, ancak itiraf edeceğim, bu bir yemek masasında bir merkez olarak biraz büyük. Konuklar yemek yerken birbirlerini göremezlerdi! Ama bir büfe masasının ortasında etkileyici olurdu.

Aydınlatma, büyülü bir tatil etkisi yaratmanın en iyi yoludur. Sarah Richardson’ın geçen kış vurduğumuzda ülkesini çevreleyen ağaçlara bu parlayan hasır topları asmasını seviyorum. Karlı manzara arasında yer alan, tamamen eterik görünüyordu. Martha Stewart da Türkiye Hill’de de aynı şeyi yaptı.

Mumlar ve yumuşak aydınlatma da küçük bir şehir arka bahçesinde uzun bir yol kat ediyor. Burada, Kasım 2010 sayısımızda Morgan Michener, eski moda bir cam feneri sıcak bir titreme ile ağırlamak için bir pencere kutusuna yerleştirdi. Ve sağda, kovalara su dökerek yapılan buz fenerleri, içine yerleştirilmiş tealights ile yumuşak bir parıltı yaratır. Taze düşen karla çevrili bir açık masada muhteşem görünürlerdi. Bir arka bahçeye veya balkona net bir manzaranız varsa, evinizin dışını tatil dekorunda giydirebilirsiniz – evinizin içini sollamadan büyük etki.

Klasik bir kuş bandı, kış aylarında kurutulmuş üzümlere ve parıldayan ışıklara sarılmış yepyeni bir hayat alır.

Dallarla dolu bir kova ve dallarla dolu bir urn ile eşleştirilmiş basit teneke fenerler bile bir çatı balkonunda muhteşem bir etki yaratır.

Rahat ve rustik bir dekorasyon vuruşu için bir ahşap yığınının üstünde yer alan bu dev çelenginin sadeliğini seviyorum.

Daha fazla şenlikli fikir için, tasarımcılarımızın tatil dekorasyon ipuçları fotoğraf galerisine bakın.

Fotoğraf kredileri: 1. Kim Davies’in evi, Gap Interiors, Robin Stubbert2’nin fotoğrafçılığı. Heather Shaw’ın Ev, Ev ve Ev Kasım 2009 sayısı, Fotoğrafçılık Stacey Brandford3. Jill Kantelberg’in Ev, Ev ve Ev Kasım 2003 Sayı, Fotoğrafçılık Stacey Brandford4. House & Home Kasım 2007 sayısı, fotoğrafçılık Nina Teixeira5. House & Home Aralık 2008 Sayı, Fotoğrafçılık Tracy Shumate6. House & Home Kasım 1997 sayısı, George Whiteside tarafından fotoğrafçılık. House & Ana Sayfa Kasım 2010 sayısı, Michael Graydon8 tarafından fotoğrafçılık. House & Ana Sayfa Kasım 2010 sayısı, Donna Griffith9’un fotoğrafçılığı. House & Home Aralık/Ocak 2001 sayısı, Ted Yarwood10’un fotoğrafçılığı. House & Home Kasım 1999 sayısı, Rob Fiocca11’in fotoğrafçılığı. House & Home Kasım 2005 sayısı, Michael Alberstat’ın fotoğrafçılığı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *